Akademia Kompetencji

Uprzejmie informujemy , iż od dnia 01 lutego 2021r. kontynuowane będą zajęcia matematyczno-przyrodnicze oraz zajęcia z doradztwa zawodowego dla uczniów klas 6,7,8 uczestniczących w projekcie Akademia Kompetencji. Zgodnie z wytycznymi Gminy Miasto Szczecin ww. zajęcia odbywać się będą w systemie zdalnym. Uczniowie- uczestnicy projektu otrzymywać będą każdorazowo link do danych zajęć bezpośrednio od nauczyciela prowadzącego daną formę zajęć za pośrednictwem wiadomości do ucznia w Librusie. Szczegółowy harmonogram poszczególnych zajęć przekażą uczniom i rodzicom wychowawcy klas. W przypadku wprowadzenia przez rząd zmiany formy nauczania ze zdalnego na stacjonarny harmonogram zajęć ulegnie zmianie. Harmonogram zajęć od 01.02.2021r. w załączeniu.

akademia kompetencji